O nas


Niepubliczny Zakład Opieki „DOKTOR” Sp.J.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „DOKTOR” zaczął świadczyć usługi medyczne dla mieszkańców naszego miasta od 01 maja 2002 roku. Od samego początku istnienia firma zatrudnia pracowników o dużej kulturze osobistej i posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe, które systematycznie przez nich są podnoszone. Umożliwia to nam udzielanie pomocy medycznej na najwyższym poziomie czego przejawem jest stale zwiększająca się liczba pacjentów korzystających z naszych usług.

Zakres naszej działalności medycznej: Podstawowa Opieka Zdrowotna i Rehabilitacja- porady i zabiegi w ramach podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, ginekologia, położnictwo, ortopedia, chirurgia ogólna, kardiologia, diabetologia, pulmonologia, psychiatria, medycyna pracy.
Ponadto: wykonujemy badania kierowców, kandydatów na kierowców, profilaktyczne, USG, EKG, szczepienia ochronne, obejmujemy opieką medyczną zakłady pracy, zakłady pracy ochronionej.

W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia realizujemy Program Profilaktyki Chorób Układu Krążenia. Na terenie przychodni organizujemy badania densytometryczne, spirometryczne, konsultacje z zakresu chirurgii naczyniowej, gastrologii.